Informace pro běžný provoz:

Platby dle měsíčního předpisu se poukazují pouze na účet školy.

Vážení rodiče, i když jsou Vaše děti omluveny na delší dobu ze školní docházky, úplatu za předškolní vzdělávání je nutné do 15. dne daného měsíce uhradit.

Od 1. dne v měsíci budou částky k platbám vyvěšeny na nástěnce v šatně a na stránkách školy. Bezhotovostní platby převeďte na náš účet 1060646369/0800 tak, aby nám byly připsány do 15. dne daného měsíce.  Do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte a třídu. Prosíme - platby zasílejte přesně dle měsíčního předpisu!!!! Přeplatky se převádějí do dalšího měsíce.

Kalkulace stravného a úplaty za předškolní vzdělávání

Stravné dle kategorie strávníků

Úplata za předškolní vzdělávání

Školní rok 2020/2021

400,00 Kč

Vzdělávání v mateřské škole se dítěti poskytuje bezúplatně od počátku školního roku, který následuje po dni, kdy dítě dosáhne pátého roku věku.

iŠKOLIČKA doma

Klikni na obrázek a roluj po stránce dolů.

Zápis je tu - pomoc s distančním vzděláváním

Klikni na obrázek a roluj po stránce dolů.