Vážení rodiče,
v souvislosti se vzděláváním Vašeho dítěte v naší škole nám poskytujete osobní údaje své a svých dětí. Je to proto, abychom my jim mohli řádně poskytovat předškolní vzdělávání podle příslušných právních předpisů a taktéž provozovat další činností, které s výchovou a vzděláváním dětí souvisí. Připravili jsme Vám proto přehled důležitých informací, které se týkají oblasti ochrany osobních dat (GDPR) a dále důležitých dokumentů školy. Více informací najdete v níže uvedených odkazech.

Na tomto webu používáme:

Název: SESSIONID