Zprávy z ředitelny

Vážení rodiče,
na základě Usnesení Vlády ČR ze dne 26. 2. 2021 se omezuje provoz mateřských škol  od 1. 3. 2021 do 21. 3. 2021. V tuto dobu, prosím, děti do mateřské školy nevoďte a sledujte informace na webu školy.

Děti s povinným předškolním vzděláváním se budou vzdělávat distančně (viz záložka DOMŠKOLKA).

---------------------------------------------------------------------------------.............

Vážení rodiče,
informuji Vás, že z důvodu uzavření mateřské školy mají rodiče, kteří budou o děti doma pečovat, nárok na ošetřovné. Na základě informací ČSSZ nevydává mateřská škola  potvrzení OČR tak, jak tomu bylo vloni na jaře -  ŽÁDOST O OŠETŘOVNÉ JE POTŘEBNÉ VYPLNIT PEČUJÍCÍ OSOBOU.

Na formuláři Žádost o ošetřovné při péči o dítě za kalendářní měsíc, ve kterém bylo uzavřeno výchovné zařízení (škola)  budete  uvádět prohlášení o uzavření školy včetně doby uzavření a současně vyplníte dny, ve kterých jste pečovali o dítě . Formulář poté předáte zaměstnavateli, který jej postoupí dále OSSZ. Odkazy na bližší informace k ošetřovnému a formulář přikládám.

Se srdečným pozdravem
Bc. Zdeňka Hamalová, ředitelka školy.

Škola vykonávající nezbytnou péči o děti vybraných profesí

Vážení rodiče,
sděluji Vám, že Rozhodnutím hejtmana Ústeckého kraje byly určeny školy a školská zařízení k vykonávání péče o děti za nouzového stavu, které budou v době od 1. března 2021 do ukončení platnosti usnesení Vlády České republiky č. 212 nebo stavu nouze, vykonávat nezbytnou péči o děti ve věku od 2 do 10 let zákonných zástupců ve vyjmenovaných zaměstnáních („potřebná povolání“).

Pro děti ve věku od 2 do 6ti let byla určena
Mateřská škola Pramínek, Josefa Suka 2513, Teplice
sídlo: Josefa Suka 2513, 415 01 Teplice.

V případě, že patříte do vybrané skupiny profesí a potřebujete zajisti péči o Vaše dítě, obracejte se na vedení určené mateřské školy.

A K T U A L I T Y

1. - 21. 3. 2021