FOTOGALERIE DOMÁCÍ ŠKOLIČKY

Šikovní Křemílci se chlubí

Od Elišky pro paní učitelku KvětuDomácí grafomotorická cvičení EliškyZelené vitamíny aneb domácí zahrádka paní ředitelkyKrásný dort od BarunkyŠikovná předškolačka na 1*Trochu jarních kytiček pro děti od paní učitelky ZdenkyKubík doma pilně pracujeKrásné kraslice podle nápadů z domácí školičky vytvořila EliškaKrásný pohádkový hrad celý týden tvořila Eliška s bráškou a maminkou, moc chválíme!Poznáte, která krásná princezna bydlí v tomhle pohádkovém hradu?jarní vycházka v přírodě nad DubímKreslenou kraslici poslala MájaNaše malířka Mája Labyrinty a cesty řeší doma MájaTahle krásná vajíčka jsme doma vytvořily. J + maminkaČarodejnici na koštěti poslala Emička Š.Chválíme J. za domácí práciVyrábění čarodejnice u J. domaBásničku o sluníčku se E.S. naučila raz dva - šikulka

Pozdravy od kamarádů a ze školky

Ahoj kamarádi, posílám Vám pozdravy z domova  N.Posílám pozdrav všem svým kamarádům - M.Doma s maminkou peču bábovku a těším do školky - J.Doma jsem pilná a posílám pozdrav všem do školky - B.Pozdrav dětem od paní učitelky a BelinkyKrásné Velikonoce všem dětem a paní  učitelkám.E.Ve volných dnech sportujeme a posíláme pozdrav. K + TVe školce probíhá rekonstrukce světel ve třídách a v herně před třídamiPaní učitelka Andrejka připravuje novou, jarní výzdobu a těší se na vásPosílám krásný obrázek a vzkaz do školky. B.Děti a rodiče pozdravuje při velkém uklízení kuchyně také paní kuchařka DanaVe školce se pilně uklízíVe školce se pilně uklízíAby se dětem ve školce brzy líbiloPosílám pozdrav všem dětem ze školky. E+miminkoZ vyjížďky na kole zdraví všechny děti a paní učitelky MíšaTulipánový pozdrav z jarní zahrádky od J.V. se dom učí společně s bráškouM. B. zdraví z lesa - s tetou na bylinkáchV lese je krásně, vzkazuje dětem E. se sestrouJ. připravena na čarodějnický průvod - odměnu si určitě za svou čarodějničku zasloužíTahle pohádka O slepičce a kohoutkovi z naší Domácí školičky je na velikou pochvalu pro Elišku S.

Mateřská škola U Křemílka

Rokosovského 236