Křemílkova zelená - víte co to znamená? Pro kluky i pro holky - volná cesta do školky!
Postavička skřítka Křemílka je s naší mateřinkou spjata již více než padesát let. Proto nás velmi těší, že jsme od jejího "tatínka", výtvarníka Zdeňka Smetany, získali souhlas s jejím používáním. Děkujeme!

Naše malá mateřská škola, kterou najdete v klidném prostředí rodinných domů v jižní části podkrušnohorského města Dubí - v Bystřici, sídlí ve dvou vzájemně propojených budovách, na které navazuje školní zahrada s novými herními prvky.
Klidná část města a dobrý přístup do zahradní čtvrti, lesu i  sportovního areálu Rudolfka Dubí, představuje dobré podmínky pro vycházky dětí do okolí i blízké přírody. Ve škole je zbudována vlastní sauna, kterou využíváme v období chladných měsíců roku k otužování dětí.

Provoz školy je od pondělí do pátku, od 6:00 do 16:00 hodin. Děti se scházejí do 7:50 hodin, po obědě odcházejí v době od 12:15 do 12:45 hodin a odpoledne od 14:45 do 16:00 hodin. Rodiče si mohou předem dohodnout individuální dobu pobytu dítěte v MŠ.

Podívejte se k nám do školky

Obrázek se zvětší po rozkliknutí

Mateřská škola U Křemílka Dubí 2, Rokosovského 236

adresa:
Rokosovského 236,417 02 Dubí 2

N Á S T Ě N K A

Aktuální jídelníček najdete zde

Zprávy, omlouvání dětí, informace k akcím, fotogalerie pro rodiče dětí - rychlý kontakt.
Do fotogalerie jsou vkládány fotografie určené rodičům.

Created by © 2017 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign