DOMÁCÍ ŠKOLIČKA STONOŽKY BOŽKY

Aktuálně z DOMŠKOLKY

Aktuálně z DOMŠKOLKY1. - 5. března 2021
téma: ČTEME SI POHÁDKY

Ahoj děti a rodiče, děkujeme za vaši aktivitu v tomto vzdělávacím bloku. Musíme Vás moc a  moc pochválit. Příští týden si odpočiňte, o jarních prázdninách choďte do přírody, na procházky a věnujte se sobě navzájem. Společně se budeme setkávat zase od pondělí 15. března. Bude pro Vás připravena nová Domškolka, tentokrát na téma: Jaro ťuká na vrátka.

Všechny zdraví paní ředitelka Zdeňka a paní učitelka Květa

DISTANČNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

V době omezení provozu mateřské školy se děti s povinným předškolním vzděláváním vzdělávají dle školského zákona od 1. března 2021 distančně. Tuto formu vzdělávání pro ně organizujeme tak, aby byly zohledněny potřeby a možnosti jednotlivých dětí následovně:

1) asynchronním online vzděláváním, kdy jsme pro vytvořenou DOMÁCÍ ŠKOLIČKU STONOŽKY BOŽKY využili prostředí interaktivní nástěnky, která je jednoduchým oboustranným komunikačním nástrojem, otevřít ji lze kdykoliv v PC, tabletu nebo mobilním telefonu. Rodiče a děti zde rychle získají informace, náměty a materiály k týdenním vzdělávacím blokům, na jejichž plnění pracují v jimi zvoleném čase a vlastním tempem v průběhu celého týdne. Současně  mohou vkládat komentáře, odkazy, fotografie nebo nahrát vzkazy, na které reaguje paní učitelka nebo děti s rodiči vzájemně. Odkaz na ni je všem rodičům našich "školáčků" zaslán před zahájením distančního vzdělávání na e-mail,

DOMŠKOLKA PADLET
2) dětem, které nemají možnost využít při vzdělávání internet, zajišťujeme  vzdělávání ofline -  před začátkem distančního vzdělávání jsou jim jsou předány připravené tištěné materiály, které navazují na vzdělávací nabídku Domškolky. Tyto materiály poté děti odevzdají, v dohodnutém termínu, zpět do MŠ.

Všechny děti jsou k distančnímu vzdělávání vybaveny psacím i výtvarným materiálem a všem dětem je zajištěna individuální podpora dle jejich potřeb.

Domškolka stonožky Božky

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A K T U A L I T Y

1. - 21. 3. 2021