logotyp

Projekty 2. třídy

2. třída - PO STOPÁCH STONOŽKY BOŽKY

Stonožka Božka
Po stopách stonožky Božky se v rámci realizace našeho školního vzdělávacího programu letos vydáváme již podruhé. Už v září jsme v jejích stopách zjistili, že každý má někde své místo - společné ve školce a osobní doma, ve své rodině.  Protože s dětmi rádi prožíváme  nové výzvy, domluvili jsme se, že bychom je chtěli dopřát i naší Božce tak, aby poznala nejen život školkový, ale měla možnost nahlédnout i do toho domácího. Nejvhodnější dobou k tomu se nám zdály být víkendy, kdy všichni  máme více času, hrajeme si na zahradě, posloucháme pohádky nebo se vydáváme k babičce či na výlet. Aby je stonožka s jednotlivými dětmi mohla sdílet, museli jsme pořídit jednu "kapesní", která se vejde třeba do výletního batůžku a nebude překážet. O společně strávených chvílích poté povedeme Božce deník, kam budeme zážitky kreslit nebo zapisovat. O chvíle se stonožkou se budeme postupně střídat. A protože psát ještě neumíme, prosíme maminky, tatínky nebo sourozence o pomoc. Věříme, že společnými silami se nám letošní projekt podaří. Děkujeme že se zapojíte s námi.

MOJE MĚSTO - DUBÍ

V rámci týdenního projektu se děti v září vydaly na několik výprav, na kterých se seznámily s důležitými budovami a zajímavými místy  a od povolaných osob se dozvěděly spoustu zajímavostí o městě, ve kterém žijí.

- Výprava první: Kostel Nanebevzetí Panny Marie, 
- Výprava druhá: Tereziny lázně
- Výprava třetí: "Modrodům" - Porcelán s modrou krví - Cibulák, výroba hrníčků
- Výprava čtvrtá: Městská policie
- Výprava pátá: Městský úřad 
Kostel Nanebevzetí Panny Marie v DubíKrypta kostelaTereziny lázněModel kostelaDům porcelánu s modrou krví - výstavaDům porcelánu s modrou krví - výstavaDům porcelánu s modrou krví - výstavaMěstská policie DubíMěstská policie DubíMěstská policie DubíMěstský úřad DubíMěstský úřad Dubí

Rychlý kontakt

MŠ U Křemílka

telefon:
417 571 755

mobil - omlouvání dětí::
736 613 234

mobil - ředitelka:
731 495 217

e-mail MŠ:
mskremilek@seznam.cz

e-mail ŠJ:
mskremilek-sj@seznam.cz

pověřenec GDPR:
Mgr. Radek Kindl
tel.: 775 446 665
e-mail: kindl@mesto-dubí.cz

RYCHLE NA JÍDELNÍČEK

obrázek

RYCHLE NA NAŠE MŠ

obrázek
ŠKOLA VSTŘÍCNÁ RODIČŮM
Zprávy, omlouvání dětí, informace k akcím. Do fotogalerie jsou vkládány fotografie určené rodičům.

Šablony II

obrázek
Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
Domů MŠ U Křemílka

    Created by © 2017 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign