PRO DĚTI

DISTANČNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

V době omezení provozu mateřské školy se děti s povinným předškolním vzděláváním vzdělávají dle školského zákona od 1. března 2021 distančně. Tuto formu vzdělávání pro ně organizujeme tak, aby byly zohledněny možnosti a potřeby  jednotlivých dětí následovně:

1) asynchronním online vzděláváním,
kdy jsme pro vytvořenou DOMÁCÍ ŠKOLIČKU STONOŽKY BOŽKY využili prostředí interaktivní nástěnky, která je jednoduchým oboustranným komunikačním nástrojem a otevřít ji lze v PC, tabletu i telefonu. Rodiče a děti zde rychle získají informace, náměty a materiály k týdenním vzdělávacím blokům, na jejch plnění pracují v jimi zvoleném čase a vlastním tempev v průběhu celého týdne. Současně mohou vkládat komentáře, odkazy, fotografie nebo nahrát vzkazy, na které reaguje paní učitelka nebo děti s rodiči navzájem. Odkaz na ni je všem rodičům našich "školáčků" zaslán před zahájením distančního vzdělávání na e-mail.
DOMŠKOLKA PADLET
2) dětem, které nemají možnost využít při vzdělávání internet, zajišťujeme  vzdělávání ofline -  před začátkem distančního vzdělávání jsou jim jsou předány připravené tištěné materiály, které navazují na vzdělávací nabídku Domškolky. Tyto materiály poté děti odevzdají, v dohodnutém termínu, zpět do MŠ.

Všechny děti jsou k distančnímu vzdělávání vybaveny psacím i výtvarným materiálem a všem dětem je zajištěna individuální podpora dle jejich potřeb.

Domškolka stonožky Božky

iŠKOLIČKA doma

iŠkolička březen
Vážení rodiče,
v mateřské škole s dětmi využíváme na našich "Olinkách" interaktivní vzdělávací program Barevné kamínky, který doplňuje vzdělávací nabídku v různých tématech a děti v něm pracují rády. Z důvodu zájmu dětí a rodičů jsme zakoupili licenci, kterou můžete využít na PC nebo tabletu doma zdarma a rozšířit tak možnost vašeho distančního vzdělávání. Více informací bude rodičům zasláno e-mailem.

Kroužek PŘEDŠKOLÁČEK -více ZDE.

Od 12. 1. 2022 se na základní škole Dubí 2 bude konat kroužek pro budoucí prvňáčky.

Aktualizovaná pravidla pro provoz školy najdete ZDE

. Aktuální informace k provozu školy v souvislosti s Covid-19, budou rodičům sdělovány formou ZPRÁV a vývěsek na NÁSTĚNCE v NašíMŠ.

ODKAZ na NašiMŠ ZDE

Mateřská škola U Křemílka Dubí 2, Rokosovského 236

mobil pro omlouvání: 736 613 234
mobil ředitelka: 731 495 217

e-mail MŠ: mskremilek@seznam.cz
e-mail ŠJ: mskremilek-sj@seznam.cz

datová schránka: j84jhiz
bankovní účet: 1060646369/0800
IČO: 60 23 27 90

ředitelka školy: Bc. Zdeňka Hamalová
Ředitelka je současně statutárním orgánem školy.

Created by © 2017 - 2021 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign