DOMÁCÍ ŠKOLIČKA STONOŽKY BOŽKY

Ohlédnutí za VZDĚLÁVACÍ PODPOROU PRO KŘEMÍLKY v době omezení provozu školy z důvodu Covid-19

Děkujeme všem dětem a jejich rodičům za jejich úsilí a šikovnost, s jakou se zapojovali do společných činností.
RozpačitýRozpačitýRozpačitýRozpačitýRozpačitý

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DISTANČNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

V době omezení provozu mateřské školy se děti s povinným předškolním vzděláváním vzdělávají dle školského zákona od 1. března 2021 distančně. Tuto formu vzdělávání pro ně organizujeme tak, aby byly zohledněny možnosti a potřeby  jednotlivých dětí následovně:

1) asynchronním online vzděláváním,
kdy jsme pro vytvořenou DOMÁCÍ ŠKOLIČKU STONOŽKY BOŽKY využili prostředí interaktivní nástěnky, která je jednoduchým oboustranným komunikačním nástrojem a otevřít ji lze v PC, tabletu i telefonu. Rodiče a děti zde rychle získají informace, náměty a materiály k týdenním vzdělávacím blokům, na jejch plnění pracují v jimi zvoleném čase a vlastním tempev v průběhu celého týdne. Současně mohou vkládat komentáře, odkazy, fotografie nebo nahrát vzkazy, na které reaguje paní učitelka nebo děti s rodiči navzájem. Odkaz na ni je všem rodičům našich "školáčků" zaslán před zahájením distančního vzdělávání na e-mail.
DOMŠKOLKA PADLET
2) dětem, které nemají možnost využít při vzdělávání internet, zajišťujeme  vzdělávání ofline -  před začátkem distančního vzdělávání jsou jim jsou předány připravené tištěné materiály, které navazují na vzdělávací nabídku Domškolky. Tyto materiály poté děti odevzdají, v dohodnutém termínu, zpět do MŠ.

Všechny děti jsou k distančnímu vzdělávání vybaveny psacím i výtvarným materiálem a všem dětem je zajištěna individuální podpora dle jejich potřeb.

Domškolka stonožky Božky

iŠKOLIČKA doma

iŠkolička březen
Vážení rodiče,
v mateřské škole s dětmi využíváme na našich "Olinkách" interaktivní vzdělávací program Barevné kamínky, který doplňuje vzdělávací nabídku v různých tématech a děti v něm pracují rády. Z důvodu zájmu dětí a rodičů jsme zakoupili licenci, kterou můžete využít na PC nebo tabletu doma zdarma a rozšířit tak možnost vašeho distančního vzdělávání. Více informací bude rodičům zasláno e-mailem.

Pomoc s distanční výukou předškoláků

Zápis je tuVážení rodiče,
vzhledem k aktuálnímu uzavření mateřských škol a povinné distanční výuce předškoláků mají nyní děti možnost bezplatného přístupu k MIUč+ (učebnici)
Zápis je tu do 30. 4. 2021
 – spustíte ji snadno zde.
Z MIUč+ můžete až do 30. 4. 2021 také zdarma tisknout dvoustrany i jednotlivá cvičení – videonávod najdete zde.
Tištěnou verzi najdete skladem na e-shopu.

mobil - omlouvání dětí::

mobil - ředitelka: