logotyp

DOMÁCÍ ŠKOLIČKA STONOŽKY BOŽKY

VZDĚLÁVACÍ PODPORA PRO KŘEMÍLKY

DOMŠKOLKA PADLET
Pro děti, které se ještě neúčastní prezenčního vzdělávání, připravujeme nadále aktivity pro domácí vzdělávání na naší interantivní nástěnce Domácí školičky stonožky Božky. 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


DISTANČNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

V době omezení provozu mateřské školy se děti s povinným předškolním vzděláváním vzdělávají dle školského zákona od 1. března 2021 distančně. Tuto formu vzdělávání pro ně organizujeme tak, aby byly zohledněny možnosti a potřeby  jednotlivých dětí následovně:

1) asynchronním online vzděláváním,
kdy jsme pro vytvořenou DOMÁCÍ ŠKOLIČKU STONOŽKY BOŽKY využili prostředí interaktivní nástěnky, která je jednoduchým oboustranným komunikačním nástrojem a otevřít ji lze v PC, tabletu i telefonu. Rodiče a děti zde rychle získají informace, náměty a materiály k týdenním vzdělávacím blokům, na jejch plnění pracují v jimi zvoleném čase a vlastním tempev v průběhu celého týdne. Současně mohou vkládat komentáře, odkazy, fotografie nebo nahrát vzkazy, na které reaguje paní učitelka nebo děti s rodiči navzájem. Odkaz na ni je všem rodičům našich "školáčků" zaslán před zahájením distančního vzdělávání na e-mail.
DOMŠKOLKA PADLET
2) dětem, které nemají možnost využít při vzdělávání internet, zajišťujeme  vzdělávání ofline -  před začátkem distančního vzdělávání jsou jim jsou předány připravené tištěné materiály, které navazují na vzdělávací nabídku Domškolky. Tyto materiály poté děti odevzdají, v dohodnutém termínu, zpět do MŠ.

Všechny děti jsou k distančnímu vzdělávání vybaveny psacím i výtvarným materiálem a všem dětem je zajištěna individuální podpora dle jejich potřeb.

Domškolka stonožky Božky


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

iŠKOLIČKA doma

iŠkolička březen
Vážení rodiče,
v mateřské škole s dětmi využíváme na našich "Olinkách" interaktivní vzdělávací program Barevné kamínky, který doplňuje vzdělávací nabídku v různých tématech a děti v něm pracují rády. Z důvodu zájmu dětí a rodičů jsme zakoupili licenci, kterou můžete využít na PC nebo tabletu doma zdarma a rozšířit tak možnost vašeho distančního vzdělávání. Více informací bude rodičům zasláno e-mailem.

Pomoc s distanční výukou předškoláků

Zápis je tuVážení rodiče,
vzhledem k aktuálnímu uzavření mateřských škol a povinné distanční výuce předškoláků mají nyní děti možnost bezplatného přístupu k MIUč+ (učebnici)
Zápis je tu do 30. 4. 2021
 – spustíte ji snadno zde.
Z MIUč+ můžete až do 30. 4. 2021 také zdarma tisknout dvoustrany i jednotlivá cvičení – videonávod najdete zde.
Tištěnou verzi najdete skladem na e-shopu.

Rychlý kontakt

MŠ U Křemílka

telefon:
417 571 755

telefon ředitelka:
731 495 217

e-mail MŠ:
mskremilek@seznam.cz

e-mail ŠJ:
mskremilek-sj@seznam.cz

pověřenec GDPR:
Mgr. Radek Kindl
tel.: 775 446 665
e-mail: kindl@mesto-dubí.cz

RYCHLE NA JÍDELNÍČEK

obrázek

RYCHLE NA NAŠE MŠ

obrázek
ŠKOLA VSTŘÍCNÁ RODIČŮM
Zprávy, omlouvání dětí, informace k akcím. Do fotogalerie jsou vkládány fotografie určené rodičům.

Šablony II

obrázek
Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
Domů MŠ U Křemílka

    Created by © 2017 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign