DOMÁCÍ ŠKOLIČKA

Hravé úkoly a tvořivé aktivity pro naše předškoláčky

Ahoj Křemílci,
zdravíme Vás ze školky. V tuto dobu bohužel nemůžeme být s Vámi,  přesto na Vás všechny myslíme. Pro všechny šikovné děti, hlavně pro naše předškoláčky připravujeme náměty pro "domácí školičku". Najdete je v odkazech nad článkem. Pokud se Vám některé líbí, můžete si je vyzkoušet. Pokud se budete chtít pochlubit svými obrázky, tvořením nebo pozdravy kamarádům, poproste své rodiče, aby nám je do školky poslali - my je s jejich svolením zveřejníme ve fotogalerii domácí školičky.
Mějte se krásně, my se na Vás těšíme. Vaše paní učitelky.
Interaktivní školička
Barevné kamínky s.r.o. vychází vstříc rodičům, kteří jsou z důvodu uzavření škol s dětmi doma a až do odvolání zpřístupňují on-line výukové interaktivní probramy iŠkoličky, určené pro mateřské školy. Tuto informaci Vám předávám proto, že "naše děti" tyto aplikace dobře znají a baví je. Vyzkoušejte je s nimi, je to jedna z možností, jak děti zabavit v době vyhlášené karantény. Jedná se  o programy Leden, Březen, Duben, Prosinec, Les a Moje tělo.

Rodičům rovněž společnost  nabízí vzdálenou technickou pomoc s nastavením jejich PC, notebooku, tabletu apod. K dispozici mají i lektory, kteří vysvětlují metodiku.
Stačí zavolat na METODICKÝ KABINET DIGITÁLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ, tel. číslo +420 583 035 135. Více informací najdete na odkazu pod článkem.

Mateřská škola U Křemílka

Rokosovského 236